O nas

Zakład Usług Technicznych „techpoż” tworzą wykwalifikowani inżynierowie – specjaliści w dziedzinach pożarnictwa, bezpieczeństwa procesów przemysłowych, absolwentów Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, Uniwersytetu Warszawskiego,  którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Wiedza, doświadczenie oraz szeroki zakres świadczonych przez nas usług, pozwalają zapewnić profesjonalną pomoc techniczną w zakresie bezpieczeństwa pożarowego dla małych i dużych przedsiębiorstw.


Certyfikaty i autoryzacje

Nasza firma posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i autoryzacje na wykonywanie projektów, przeglądów technicznych urządzeń i systemów przeciwpożarowych. Dbamy o ciągłe doskonalenie wiedzy przez naszych pracowników.


Doświadczenie

Z.U.T „techpoż” rozpoczął działalność w 1993 roku i od pierwszych dni istnienia proponuje swoim klientom zabezpieczenia przeciwpożarowe najwyższej klasy, współpracujemy z producentami urządzeń oraz wyspecjalizowanymi ośrodkami CNBOP i SITP. Nasz zakład serwisowy wyposażony jest we wszystkie niezbędne i najnowsze urządzenia. Nasza firma to ponad 10 osób które podzielają wspólne pasje i kierują się potrzebami klienta. Zakład w chwili obecnej rozwija dwie marki „Techpoż – ochrona przeciwpożarowa” i „Techpoż Inżynieria Pożarowa”.